Ремонт аеропорту «Рівне»: що запланували зробити на летовищі та які роботи вже виконали

Відомо, скільки грошей потрібно на відновлення

Фото із сайту Бізнес. Район
Фото із сайту Бізнес. Район

Рівненський аеропорт, який увійшов у державну цільову програму розвитку аеропортів до 2023, продовжать ремонтувати.

Ремонтні роботи на летовищі розпочали виконувати з листопада минулого року. Тоді на роботи передбачили 51 мільйон гривень. А загалом на покращення аеропорту потрібно 609 млн грн, адже зробити треба багато. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Перший заступник голови РОДА Сергій Подолін
Перший заступник голови РОДА Сергій Подолін

На цей рік запланували ряд робіт по модернізації інфраструктури підприємства. Це реконструкція радіотехнічних засобів навігації та аеродромного комплексу. Там вже виконали геодезичні роботи, проводять монтаж фундаментів, облаштовують під'їзді дороги й триває закупівля матеріалів та обладнання для цих робіт. Також розпочали ремонт огорожі аеропорту, – розповів Сергій Подолін.

Також потрібно реконструювати систему світлосигнального обладнання, провести капітальний ремонт покриття перону та катальний ремонт покриття руліжної доріжки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень