Рекордний гонорар Усика: скільки українець отримає за реванш із Дюбуа

Гонорари поділять не порівну

Колаж ESPN

Український чемпіон світу з боксу Олександр Усик та британець Даніель Дюбуа офіційно домовились про проведення реваншу. Поєдинок відбудеться 19 липня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні.

Про це повідомила промоутерська компанія британця — Queensberry Promotions, очолювана Френком Ворреном.

Загальний призовий фонд поєдинку складе 150 мільйонів фунтів стерлінгів – це приблизно 7,7 мільярда гривень.

Гонорари мають розподілити у співвідношенні 65% на 35% на користь Усика.

Таким чином, Олександр отримає близько 100 мільйонів фунтів, це приблизно 5,1 мільярда гривень, а Даніель Дюбуа — 50 мільйонів фунтів, близько 2,6 мільярда гривень. Для британця це стане рекордним заробітком у кар'єрі.

Джерело: Sport.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень