«Рекламодавець» дав хабара сільському голові на Рівненщині (ФОТО)

Йдеться про 1 400 доларів США

Оперативники Управління захисту економіки в Рівненській області задокументували корупційну діяльність сільського голови.

За дозвіл на розміщення об'єктів реклами на території села посадовець вимагав від суб'єкта господарювання 1 400 доларів США неправомірної вигоди.

На підставі зібраних матеріалів слідчі управління ГУНП у Рівненській області відкрили кримінальне провадження за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Сьогодні, 14 лютого, оперативники управління захисту економіки в Рівненській області, Нацполіції, слідчі ГУНП в Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області затримали сільського голову під час отримання частини вказаної ним суми. Правоохоронці вилучили 700 доларів США, - йдеться у повідомленні прес-служби Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нині проводяться слідчі дії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень