Раптово вибіг на дорогу: на Рівненщині – смертельна ДТП (ФОТО)

Загинув пішохід

Смертельна автопригода сталася учора близько 23:10 на автодорозі Київ-Ковель поблизу села Страшеве Сарненського району.

Водійка автомобіля Kia Rio – 31-річна жителька Києва – рухаючись у напрямку міста Сарни, наїхала на 53-річного жителя с. Рудня Карпилівська.

Зі слів кермувальниці, чоловік раптово вибіг на проїзну частину з лісового масиву.

 

Від отриманих травм він загинув на місці.

Відповідно до проведеного поліцейськими освідування, водійка була тверезою.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, розпочали досудове розслідування.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень