Раніше - здебільшого безробітна молодь, тепер - і пенсіонери. Хто на Рівненщині - наркомани

Від малого до великого

На цьому тижні в Україні відзначали День працівників підрозділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

На Рівненщині цим займається департамент боротьби з наркозлочинністю. Підполковник Нацполіції Олександр Нагорнюк каже, що раніше основними споживачами наркотиків була безробітна молодь.

Тепер вік «покупців» коливається від неповнолітніх і навіть до людей похилого віку:

Раніше можна було однозначно сказати, що на території області були найбільш поширені природні наркотики – опій і марихуана. Основними споживачами була безробітна молодь, то зараз вже все змінилося.

 

Споживачі наркотиків – будь-якого віку: починаючи від неповнолітніх, закінчуючи особами похилого віку. А реалізуються в основному психотропи.

Нині на Рівненщині та в Україні нова «халепа», з якою борються департаменти по боротьбі з наркозлочинністю – торгівля препаратами в інтернеті. «Збутники» заборонених речовин малюють на стінах будівель адреси каналів у месенджері Телеграм і посилання на сайти.

Задля профілактики поліцейські спільно з громадськими організаціями замальовують ці графіті. Окрім цього, нині триває розслідування в кримінальному провадженні щодо такого виду торгівлі.

Особи, які організували такий наркобізнес, працюють на території всієї України. Деталей правоохоронці майже не розголошують. Кажуть, не хочуть створювати розповсюджувачам зайвої реклами. Відомо лише, що поліцейські вже притягнули низку пов’язаних з інтернет-торгівлею осіб до відповідальності.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень