Андрій Ракс потребує допомоги через ускладнення: йому двічі прооперували кисть (ФОТО)

Знову в лікарні

Фото з ФБ-сторінки Андрія Ракса

Андрій Ракс, про складну ситуацію якого ми писали місяць тому, знову опинився в лікарні та потребує допомоги.

Андрій відомий у Рівному медійник, якого знає чимало людей. Вже кілька років він веде важку боротьбу зі складним захворюванням печінки, яке дає різні ускладнення.

Ось його карта:

 

5168745038810237

Андрій Ракс -- ліворуч (фото архівне, із попередньої публікації)

Сам Андрій пише:

На жаль «везе» мені на лікарні...

 

Повернули після виписки назад, але у інше відділення. Пішло ускладнення на руку. Зробили двічі операцію на кисті.

 

Буду вдячний за підтримку

Дякую Віктор Луцюк за професіоналізм

 

Номер карти для допомоги:

5168745038810237

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень