Радіопатруль – 20 літрів пального уважним слухачам

Радіопатруль і чергові подарунки

Сьогодні, 6-го липня, Радіо Трек відзначає знаменну дату! 

20 років з моменту появи Радіо Трек в FM-діапазоні

Тож нашим слухачам ми даруємо 20 каністр по 20 літрів пального. А ще - купу заохочувальних подарунків, як от брендові футболки Радіо Трек.

Ранок для нашого патрульного почався у Вараші, але перш ніж роздавати подарунки, він випробував на собі водичку у Білому озері.

Першим переможцем у особливий для Радіо трек день, став Микола Колесник, який кермує  BMW 530. Він отримав 20 літрів пального.

Також у Вараші брендові футболки дісталися Борису Рожко на Кіа та Олександру Мордасу  на Opel.

Далі – шлях у Рівне. І тут 20 літрів пального від Радіо Трек отримав Микола Заєць, який кермує автомобілем Lada Samara.

А вже у вечер четверга, знову у Рівному одночасно до зазначено місця приїхали два водії. Тож, заради справедливості, і цього разу подарунок довелося розділити. Вітайте - Павло Лебідь на Skoda Octavia та Ігор на Skoda Fabia.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень