П'яний коп в'їхав у дитячий майданчик у Львові (ВІДЕО)

Чоловік з дитиною ледве встигли відбігти

Нетверезий поліцейський розбив три автомобілі та в'їхав у дитячий майданчик у Львові. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області
Водій позашляховика спершу вдарив припаркований автомобіль Nissan, тоді вдарив автомобіль BMW, який за інерцією вдарив автомобіль Mazda.
 
Ці зіткнення не зупинили порушника і він заїхав на дитячий майданчик.
 
Там зніс на своєму шляху дитячу гірку, а зупинився прямо у гойдалці.
Один із очевидців події ледь встиг забрати дитину. Внаслідок автопригоди ніхто не постраждав. 
 
 
За кермом позашляховика був нетверезий 24-річний львів’янин, співробітник одного з територіальних підрозділів поліції Львівщини. Пресслужба поліції Львівської області повідомила, що горе-водія звільнять з роботи.
За фактом дорожньо-транспортної пригоди призначено службове розслідування. За його результатами поліцейського буде звільнено з поліції, - зауважив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський.

На порушника винесли постанову за керування транспортним засобом без необхідних документів і три протоколи за керування транспортним засобом в стані сп'яніння, порушення ПДР, що призвели до ДТП, а також за адміністративне затримання.

Фото: Поліція Львівської області

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень