П’яним і без прав дрифтував на футбольному полі водій BMW, - поліція (ФОТО/ВІДЕО)

Патрульні також назвали попередню причину загоряння авто

Фото прес-служби обласного управління ДСНС

Вчора ввечері на футбольному полі у Бармаках згорів легковик BMW. Рятувальники за 20 хвилин ліквідували вогонь, повідомляв сайт Радіо Трек.

Викликали на подію і патрульну поліцію. Їм 21-річний водій зізнався, що випив пляшку пива і погодився на перевірку, - повідомила Радіо Трек речник патрульної поліції Рівненщини Наталя Воєвода. Однак Драгер показав значно більше – 1,77 проміле. А це майже удев’ятеро перевищує максимально допустиму норму. Крім того, у автовласника не було посвідчення водія.

Фото прес-служби обласного управління ДСНС

Тож на кермувальника скалали протокол за керування у стані сп’яніння, і постанову за керування без документів. Попередня причина загоряння авто, за даними патрульних, - замикання електроприладів.   

Фото прес-служби обласного управління ДСНС

Відео учорашніх подій користувача @x_nazar_2908_x опублікували у спільноті «Типове Рівне».

Авто загорілось, а водій з місця пригоди втік. Проте, згодом повернувся. Виявилось, що у нього в крові 1,74 проміле алкоголю, - йдеться у дописі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень