П'яного священика покарають

Громада с. Гільча ініціює відсторонення настоятеля храму

Історія з нетверезим священиком, якого нещодавно біля залізничного вокзалу затримали активісти та передали поліції, отримала своє продовження.

Як повідомляє інтернет сайт Zdolbuniv.com, представники релігійної громади села Гільча, настоятелем храму в якій є Валерій Усик, зустрілися з митрополитом Рівненським і Острозьким Варфоломієм, розповіли йому про цей та інші вчинки священика.

Вони, на думку селян, несумісні з релігійним саном. Зі слів учасників зустрічі, прийнято рішення про відсторонення священика-п’яниці від служби і про те, що церква в Гільчі отримає нового настоятеля. Вочевидь, сам Валерій Усик отримає ще й церковне покарання за негідну поведінку.

Як відомо, Гільчанська церква опікується ще й джерелом Святого Миколая, до впорядкування якого останнім часом було багато запитань.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень