«Птички чирикают, а вокруг валяются пьяные». У рівненському сквері розляглися алкоголіки (ФОТО)

А поряд гуляють діти

У Рівному, в сквері, що в районі Пивзаводу невідомі чоловік і жінка позасинали посеред вулиці в нетверезому стані. Чоловік примостивця на лавці біля фонтану, а жінка лягла просто на бруківці. Фото виклав користувач Андрій Битков у соцмережі Facebook. 

Сквер, Пивзавод. У фонтана. Мамочки с детишками гуляют, светит теплое весеннее солнышко. Птички чирикают. Как вам такой сюжетик?. А вокруг валяются пьяные...Они там живут, там же бухают, ибо рядом во дворах варят самогон...

Чоловік зазначив, що поряд гуляють діти і спостерігають цю аморальну картину. Тому рівнянин викликав поліцейських. 

Ну так вот. Спустя 2 звонка по 102 и пол часа времени таки приехал примус. Два копа с уставшими и нерадостными лицами не спеша пошли будить упавших. Мужика на лавочке разбудили сразу, а вот до особи женского пола достучались не сразу. 

Копы уже выписали мужику протокол, а жиночка все сидела на брусчатке не понимая чего происходит вокруг. Видать забористая самогоночка - разум отшибает.

Гуляют там детишки, и видя это неподобство, воспринимают как должное. А как же борьба за здоровую нацию?

Також у повідомленні йдеться, що жінка, яка варить самогон і збуває його місцевим любителям спиртного, має сестру-суддю. 

Соседи говорят что та баба что варит самогон имеет сестру судью...коррупция нижних уровней.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень