Режим «СІМ'Я 24/7»: поради рівнянам, як жити в нових умовах

Карантин – це час, який можна провести з користю

Більшість українців, самі чи зі своїми родинами, наразі вдома на карантині.

А це означає, що майже 100% свого часу вони проводять разом, обмежені у просторі та виборі занять.

Люди на певний час позбавлені своїх звичних справ і розваг, і багатьох це пригнічує.

Найперше, що потрібно зробити – це прийняти ситуацію. Зрозуміти, що наразі буде тільки так і не інакше. І що саме від кожного з нас, від нашої відповідальності, залежить, коли ж ці обмеження припиняться. Так радить вчинити офіцер-психолог 2 Галицької бригади Нацгвардії України Олександр Федчук.

Він впевнений, що у цій ситуації потрібно шукати позитивні моменти і саме тоді карантин пройде легко і з користю.

- Перше, що потрібно зробити, говорить психолог, це зрозуміти, що під час карантину, без завад, можна переосмислити своє відношення до життя, перерозподілити життєві цілі і, що найголовніше, налагодити стосунки з близькими, приділити їм максимум часу. Можливо комусь цей час потрібен, щоб відновити сімейні стосунки, знайти спільну мову. Коли ж іще буде така нагода?

- Друге. Гарна можливість зрозуміти, що ми не половинки один одного, а різні особистості. У кожного з нас своє світосприйняття, своя картина світу, свої бачення і бажання. І саме тоді, коли ми наодинці з іншою людиною, ми можемо поділитись своїми баченнями, розділити свої мрії з близькою людиною.

- Третє. Дуже корисним було б скласти кризовий план. Наразі багато
людей переживають через те, що у них обмежились джерела доходів. Це, звісно, додає хвилювань і вибиває з колії. Тому разом потрібно розписати ваші витрати, що потрібно купувати в першу чергу, а що може і зачекати. Резервний запас лишати на непередбачувані витрати.

- Четверте. Карантин – прекрасна можливість саморозвитку. Наразі дуже багато онлайн-курсів стали безкоштовними, таким чином спікери намагаються привабити аудиторію, яка була б з ними і після карантину. Цією можливістю потрібно користуватись. Хотіли почати вивчати іноземну мову? Чи опановувати сферу IT? Якраз добре починати. Ще одним моментом позитивним є те, що ви можете це робити разом зі своїми близькими. Потім буде і про що поговорити, і разом повчитись.

- П'яте. Дотримуйтесь особистого простору, поважайте його і не порушуйте.
Кожному з нас час від часу потрібно побути наодинці з самим собою. Водночас варто розподілити хатні обов’язки між собою.

- Шосте. Поруч з нами на карантині є ще й діти. Це додаткове навантаження, адже ми з ними робимо уроки, граємось і приділяємо багато уваги. Важливо створити і для них план на день. Чітко розподілити обов’язки, час для навчання, особистих потреб, відпочинку. Саме час дізнатись про усі мрії своїх дітей, їхні бажання. За цим усім не варто забувати і про себе. Має бути час для батьків і час для дітей.

- Сьоме. І надзвичайно важливим у сучасному світі є дотримання інформаційної гігієни. Черпайте інформацію з офіційних джерел, менше проводьте часу в соціальних мережах, де надзвичайно багато «диванних спеціалістів». Тримайте руку на пульсі інформаційного простору світу – але з розумом.

Тільки разом, підтримуючи один одного, ми вийдемо після карантину на вулиці урівноваженими та психологічного здоровими.

Повідомляє офіцер групи інформації і комунікації Військової частини 3002 Нацгвардії України Аліна Новікова

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень