ON-LINE

«Мені погрожував нардеп Олег Барна», - професор з Рівного

неділя, 05 лютого 2017
Професор кафедри гідротехнологічного будівництва Національного університету водного господарства і природокористування Дмитро Стефанишин звинуватив депутата Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка у погрозах

На фото зліва - Олег Барна, справа - Дмитро Стефанишин

Дмитро Стефанишин написав про це у соцмережі Фейсбук:

Dmytro Stefanyshyn Народ. Маю поділитися персональною новиною. Це справді вже визнання у фейсбучній спільноті.

 

Мені в приватному повідомленні погрожував сам вдупутат Олег Барна. Так саме той герой-вдупутат, що тягав Яценюка за яйця...

 

Воно звернуло на мене увагу. Тому що я посмів виступити проти злочинного будівництва ГЕС у Дністровському каньйоні. І вказав, що Тернопільщина, не його персональний феод, і я, як і будь-який українець, маю право на те, щоб не дозволити будувати там, де не тільки буде завдана шкода унікальній природі, а і дуже багатьом людям.

У розмові з журналістом Радіо Трек Дмитро Стефанишин розповів:

Будівництво ГЕС у Дністровському каньйоні загрожує паводками не тільки селам на межі Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей, а й містам Галич, Івано-Франківськ. Адже її хочуть спорудити у найвужчому місці на Дністрі, де й так проблема із проходженням паводків.

 

Я про це писав у Фейсбук у спільноті, де обговорювали цю проблему. Мабуть, це були не зовсім приємні речі для Олега Барни, який агітує людей у придністровських селах за це будівництво. Тож він написав мені буквально таке: "Якщо не закриєш рот, то тобі допоможуть його закрити". 

Дмитро Стефанишин каже, що його не дивують погрози Барни, оскільки бачив, що той в обговореннях у Фейсбук обзивав жінок - "повіями", а журналістів - "гнидами". Тож, вочевидь, культурою спілкування не відрізняється.

Професор не збирається скаржитися правоохоронцям на погрози у Фейсбук. І пояснює:

Я перейнявся темою будівнцитва ГЕС, оскільки у мене особливе ставлення до річки Дністер, бо з тих країв родом мій батько. Також мене обурює, що державні гроші збираються потратити на чортзна-що. 

Радіо Трек готове вислухати позицію з цього приводу і нардепа Олега Барни.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Людмила Гармидер Лишний раз подтверждается то, что горе-депутатов, таких как Барна , нужно отправлять на свалку истории, и что у нас есть интеллигенция, способная протестовать против действий депутатов сомнительного характера. Відповісти

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного