«Приїхали з автоматами»: працівники охоронних служб не поділили рівненський ринок

Одні викликали поліцію

На рівненському ринку «Моріон» продовжуються конфлікти між адміністрацією та продавцями. Останні найняли охорону для безпеки кіосків у фірми «Квант».

Втім, адміністрація має власних охоронців із Державної служби охорони, які, кажуть в адміністрації, сприйняли своїх колег за нападників і викликали поліцію. 

Це сталося напередодні близько восьмої вечора. Про конфлікт розповідає представник торговців ринку «Моріон» Сергій Чайка:

Ми найняли свою охорону. Далі охорона ринку побачила наших людей, які прийшли на нічну вахту. Викликали правоохоронців із автоматами під приводом, що був напад на «караульних».  

В адміністрації ринку запевнили, що нічого протизаконного не трапилося.

Охоронці з фірми «Квант» здалися торговцям підозрілими, адже не показали документів, говорить керівництво «Моріону».

Тож ДСО викликали поліцейських з автоматами. Втім, конфлікт вдалося владнати досить швидко, кажуть продавці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень