Провідна неділя у Рівному: чи курсуватиме додатковий транспорт на кладовище «Нове»?

У 2020 році на Провідну неділю кладовища закрили. Що буде цьогоріч?

У Рівному на Великдень представників духовенства зобов'язали слідкувати за дотриманням соціальної дистанції між парафіянами.

На відміну від 2020 року, на Провідну неділю 9 травня кладовища не закриватимуть, натомість доїзд до них буде дещо обмежений.

Відповідне рішення прийняла комісія ТЕБ і НС Рівного 26 квітня.

В міському управлінні транспорту розповіли, що у зв'язку з карантином, цьогоріч до кладовища «Нове» не курсуватимуть додаткові автобуси, як це було до пандемії.

Беручи досвід минулих років, ми розуміємо, яка ситуація буде на кладовищі, там буде дуже велике скупчення людей.

 

Якщо ми запустимо отуди транспорт, ми спровокуємо збільшення кількості захворюваності, - зауважив в.о. керівника управління Дмитро Царук

Таким чином дістатись до кладовища можна буде тролейбусом №11 та маршрутками №30 та №49. При цьому водіям дозволено брати пасажирів лише на сидячі місця.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень