Провели два тижні у заваленій золотодобувній шахті і вижили

У Китаї врятували 11 шахтарів

22 гірники опинилися у пастці після вибуху на золотовидобувній шахті в провінції Шаньдун на сході Китаю. На поверхню вивели 11 шахтарів, які пробули два тижні під землею. Ще 10 гірників залишаються у шахті, - повідомляє DW. Більшість урятованих шахтарів почувалися добре, проте один з них був у дуже виснаженому стані.

Вибух на шахті, яка споруджується, прогримів 10 січня. Тоді в підземній пастці на глибині 600 метрів опинилися 22 особи, один гірник загинув, отримавши травму голови.

Ще з 10 шахтарями, які залишаються заблокованими під землею, рятувальники встановили контакт. Вони перебувають у доброму фізичному та психологічному стані.

Пошуково-рятувальна операція триває.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень