Протиотруту почали видавати російським військовим

Готують до хімічних атак?

Фото Еспресо

Фосфор, зарин та інші хімічні речовини, схоже, збирається застосувати армія рф-ії в Україні. Зокрема, така загроза існує у містах, де вона не може прорвати оборону. 

Адже російським офіцерам 17-го березня вкололи ін'єкції Pralidoxime (антидот фосфороорганічних сполук).

 

А 20-го березня вони отримали ампули з атропіном (антидот при хімотруєннях).

Про це інформує Центр протидії дезінформації з посиланням на Inform Napalm — волонтерський проєкт з інформування широкої аудиторії про російсько-терористичну агресію проти України. 

Довідка:

Боєприпаси з білим фосфором дають не лише дим і полум'я, а й психологічний шок. Від фосфору обвуглюються органічні тканини, а одяг зберігається. При вдиханні розжареної суміші — випалюються легені. Відстань ураження — до 150 м. Така зброя може викликати особливо важкі та болісні каліцтва або ж провокувати повільну та мученицьку смерть. Вона заборонена до використання.

Зарин - дуже отруйна речовина нервово-паралітичної дії. Отруєння зарином відбувається при вдиханні пари, всмоктуванні пароподібної або рідкої речовини крізь неушкоджену або ушкоджену шкіру (особливо через поранення) та слизові оболонки очей, під час вживання отруєної води або харчів та дотику до заражених поверхонь.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень