Протаранив відбійник та злетів у кювет: на Рівненщині загинув житель Дніпра

Пасажирка – у тяжкому стані

Аварія сталася напередодні на трасі Київ-Чоп у Корецькому районі.

Поблизу села Крилів водій автомобіля BMW X5, 35-річний житель Дніпра, не впорався з керуванням і, протаранивши відбійник, злетів у кювет, де врізався у дерева.

Від отриманих травм чоловік загинув на місці.

В ДТП травмувалася й пасажирка – 36-річна жителька села Новоолександрія Дніпропетровської області.

Медики діагностували в неї політрамву, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом шийки стегна, гематоми та забої. Нині вона у тяжкому стані.

За фактом ДТП тривають слідчі дії.  

За повідомленням відділу комунікації поліції Рівненщини 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень