Просили дорогу? Отримайте! На автошляху помітили череп та людські кістки (ФОТО)

Фото з дороги в Іркутській області Росії виклали у Twitter

Російська поліція проводить перевірку за фактом виявлення черепа й інших фрагментів людських кісток на автомобільній дорозі в місті Кіренськ Іркутської області.

Про це повідомляє Інтерфакс, з посиланням на МВС регіону:

Перевірку було розпочато після появи в соціальних мережах інформації про виявлення кісткових останків на дорозі в Кіренську після того, як її посипали піском від ожеледиці.

 

Наразі цей факт встановлено.

 

Встановлено також організацію, яка проводила роботи. Проводиться перевірка: де і на якій підставі вона брала піщано-гравійну суміш для посипання дороги.

Обізнане із ситуацією джерело уточнило Інтерфаксу, що, згідно з попередньою інформацією, організація взяла пісок для посипання дороги біля старого кладовища.

Взяли і не перевірили. Як наслідок, кістки виявилися на дорозі. Череп старий. Йому, напевно, близько 100 років. Зараз фахівці вивчають його й інші кістки, щоб встановити точний вік і можливе походження.

 

Звичайно, всі останки прибрали з дороги,

 - сказав співрозмовник.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень