Прокурори шукають декларантів-порушників у Мережі. Двох посадовців вже звільнили

За неправдиві дані у деклараціях

Майже сотня чиновників на Рівненщині забули про декларацію своїх статків.

Зокрема, 97 осіб притягли до відповідальності, повідомляє пресслужба обласної прокуратури:

- Упродовж 5 місяців прокурори забезпечили участь у розгляді судами 124 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами яких до відповідальності притягнуто 97 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

Серед притягнутих – 37 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 31 посадова особа юридичних осіб публічного права, 20 службових осіб органів державної кримінально-виконавчої служби, 9 посадових осіб інших органів державної влади та місцевого самоврядуванням.

 

За порушення вимог фінансового контролю, а також вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на порушників судами області накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму понад 70 тис. грн.

Також, упродовж року за фактами подання суб’єктом декларування свідомо неправдивих відомостей у декларації особи розпочато 48 кримінальних проваджень. 22 кримінальні справи вже розглядають у судах.

- Для прикладу, в ході моніторингу інформації з відкритих джерел та даних Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявлено обставини, що свідчать про внесення одним з керівників закладу охорони здоров’я до щорічної декларації неправдивої інформації про майновий стан на суму понад 860 тис. грн.

 

Окрім того, за правдиву інформацію у деклараціях, судді притягли до кримінальної відповідальності 15 посадовців.

 

Двох з них – звільнили із займаних посад, - резюмує прокуратура.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень