Прокурор Рівненщини відвідав виправну колонію

Засуджені поскаржились на низький рівень надання медичної допомоги

Черговий візит керівника регіональної прокуратури до Городищенської виправної колонії максимального рівня безпеки відбувся в середу, 25 квітня.

Прокурор Рівненщини Богдан Подубинський перевірив стан дотримання конституційних прав засуджених осіб, які утримуються в цій установі.

Під час інспекції він спільно з начальником виправної колонії Юрієм Луцуком здійснив обхід території та корпусів установи, в т.ч. житлових приміщень, їдальні, сектору для тримання засуджених до довічного позбавлення волі, а також медичної частини.

Після цього прокурор провів особистий прийом засуджених, в т.ч. до довічного позбавлення волі, які

поскаржились йому на незабезпечення соціальних виплат та належної медичної допомоги.

Щодо п’яти звернень, які прийняв керівник регіональної прокуратури з особистого прийому громадян, будуть проведені ретельні перевірки.

За результатами візиту керівництво установи зобов’язали  вжити невідкладних заходів щодо забезпечення належних умов утримання ув’язнених.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень