Прокуратура Рівного шукає свідків підпалу редакції «Четвертої влади»

Прокурори пообіцяли контролювати хід розслідування

Прокуратура взяла на контроль хід проведення досудового розслідування за фактом підпалу в Рівному приміщення редакції Інформаційної агенції «Четверта влада».

Досудове розслідування доручено здійснювати групі слідчих слідчого відділу Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області.

За даними прес-служби обласної прокуратури, у кримінальному провадженні допитано свідків, складено фотопортрет підозрюваної особи, вилучено обгорілу пляшку із запахом паливно-мастильних матеріалів, яку скеровано для проведення експертизи.

Прокуратура просить очевидців та осіб, яким відома будь-яка інформація про обставини вказаної події, звернутися до Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області або Рівненську місцеву прокуратуру (м.Рівне, вул.Гарна, 29).

Нагадаємо, внаслідок інциденту, що трапився 22 лютого, у редакції ІА «Четверта влада» було пошкоджено вікна, двері, офісні меблі та обладнання. Ніхто з людей не постраждав. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень