Проєкт Адмінсервіс «Ветеран» запрацював у ЦНАПі Рівного: Деталі

В центрі дещо змінилося

Напередодні у Центрі надання адміністративних послуг Рівного стартував проєкт «Адмінсервіс «Ветеран». Він орієнтований на допомогу ветеранам війни, членам їх родин та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Тепер ветерани та члени їхніх родин зможуть швидко та якісно отримувати послуги соціального, матеріального, економічного, медичного, психологічного, адміністративного, освітнього, побутового характеру, а також соціальної та професійної адаптації в режимі «єдиного вікна».

Генеральний директор Директорату соціального захисту у справах ветеранів Руслан Приходько каже:

Мінветеранів постійно працює над створенням належних умов та дієвих механізмів для якісної реінтеграції українських Захисників і Захисниць у суспільство. Прагнемо створити ту платформу, на якій всі послуги, як державні, так і місцеві, будуть максимально доступними, ефективними та легкими для отримання.

Спеціально для проєкту в ЦНАПі Рівного облаштовано три окремих робочих місця, де працівники ЦНАПу та Департаменту соціальної політики міської ради щодня працюватимуть аби забезпечити першочергові потреби ветеранам війни, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень