«Програма містобудівного кадастру у Рівному - недосконала», - Чубай

Він зафіксував порушення

Голова регламентної комісії Рівнеради Олександр Чубай зазначив, що на ресурс вносять дані, а потім вони зникають. Зокрема це стосується самовільної забудови на Богоявленській, 4. Він запевнив, що навіть має відео, на якому зафіксував зловживання:

Є конкретні відомості, зафіксовані мною, коли в ресурси архітектури вносять інформацію, забирають цю інформацію… Коли я запитую працівників управління, які координують цей процес, вони кажуть, що не мають відношення до змін.

Заступник начальника міського управління містобудування і архітектури Віктор Вівсяник каже, що програма почала функціонувати лише у 2014 році і постійно оновлюється.

На сьогодні ми створюємо, наповнюємо і працюємо над удосконаленням роботи геопорталу. І по всій Україні кадастр недосконалий, ми працюємо.

Аби встановити механізм роботи геопорталу і людей, які відповідають за внесені у програму зміни, Олександр Чубай зобов’язав надати на наступне засідання комісії на вивчення нормативно-правові документи ресурсу.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень