«Програма містобудівного кадастру у Рівному - недосконала», - Чубай

Він зафіксував порушення

Голова регламентної комісії Рівнеради Олександр Чубай зазначив, що на ресурс вносять дані, а потім вони зникають. Зокрема це стосується самовільної забудови на Богоявленській, 4. Він запевнив, що навіть має відео, на якому зафіксував зловживання:

Є конкретні відомості, зафіксовані мною, коли в ресурси архітектури вносять інформацію, забирають цю інформацію… Коли я запитую працівників управління, які координують цей процес, вони кажуть, що не мають відношення до змін.

Заступник начальника міського управління містобудування і архітектури Віктор Вівсяник каже, що програма почала функціонувати лише у 2014 році і постійно оновлюється.

На сьогодні ми створюємо, наповнюємо і працюємо над удосконаленням роботи геопорталу. І по всій Україні кадастр недосконалий, ми працюємо.

Аби встановити механізм роботи геопорталу і людей, які відповідають за внесені у програму зміни, Олександр Чубай зобов’язав надати на наступне засідання комісії на вивчення нормативно-правові документи ресурсу.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень