Проблему місць в дитсадках Рівного хочуть вирішити на 100%

Створили депутатську комісію

Депутати Рівнеради хочуть вирішити проблему нестачі місць в дитсадках. На останній сесії міської ради їм доручили створити тимчасову комісію для розгляду цього питання. Обранці зазначають, що зараз у Рівному є близько 11 тисяч дошкільнят, 2-3 тисячі з яких не можуть дочекатися свого місця в садочку.

За три місяці комісія збирається обійти усі комунальні дитсадки та дізнатися, що саме потрібно закладам для збільшення кількості місць. Мета комісії – повністю усунути проблему з місцями, розповідає керівник "Громадського контролю" Роман Денисюк:

Результатом цього, на мою думку, має бути програма, яка називатиметься «Доступна дошкільна освіта». Ключовий напрямок, який ми маємо поставити собі в пріоритеті – це зрозуміти, скільки нам потрібно коштів з бюджету щоб забезпечити 100% дітей місцями в дитячих садочках.

Представник Ради реформ Сергій Пінчук зазначив, що за його власними підрахунками місту потрібно побудувати щонайменше 8 дитячих садочків. До слова, депутати очікують, що до роботи комісії долучаться матері дошкільнят, які  безпосередньо зацікавлені в роботі органу. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень