Проблему місць в дитсадках Рівного хочуть вирішити на 100%

Створили депутатську комісію

Депутати Рівнеради хочуть вирішити проблему нестачі місць в дитсадках. На останній сесії міської ради їм доручили створити тимчасову комісію для розгляду цього питання. Обранці зазначають, що зараз у Рівному є близько 11 тисяч дошкільнят, 2-3 тисячі з яких не можуть дочекатися свого місця в садочку.

За три місяці комісія збирається обійти усі комунальні дитсадки та дізнатися, що саме потрібно закладам для збільшення кількості місць. Мета комісії – повністю усунути проблему з місцями, розповідає керівник "Громадського контролю" Роман Денисюк:

Результатом цього, на мою думку, має бути програма, яка називатиметься «Доступна дошкільна освіта». Ключовий напрямок, який ми маємо поставити собі в пріоритеті – це зрозуміти, скільки нам потрібно коштів з бюджету щоб забезпечити 100% дітей місцями в дитячих садочках.

Представник Ради реформ Сергій Пінчук зазначив, що за його власними підрахунками місту потрібно побудувати щонайменше 8 дитячих садочків. До слова, депутати очікують, що до роботи комісії долучаться матері дошкільнят, які  безпосередньо зацікавлені в роботі органу. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень