Проблему з перерахунком пенсій колишнім військовим виправити можна. В законному порядку

Про це кажуть у Рівненській ОДА

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Проблема з перерахунком пенсій в Україні для ексвійськових виникла на законодавчому рівні та потребує виправлення.

Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. Кабмін розробив порядок перерахунку пенсій для відставлених військовиків.

Однак торік рішення окружного адміністративного суду Києва скасувало деякі пункти постанови. Тож поки документ не приведуть у відповідність, проблема з перерахунком пенсій залишиться.

– Нині необхідно привести у відповідність цю постанову. На сьогодні є рішення суддів і не розроблено новий порядок перерахунку пенсій. Таким чином є певна затримка, – зауважив Ігор Тимошенко.

Чи не єдиним на сьогодні виходом із ситуації є звернення до суду. Там, довівши правильність своєї позиції, військові пенсіонери зможуть отримати рішення на свою користь.

Сама ж проблема, за словами Ігоря Тимошенка, може виправитися виключно в законному порядку. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень