

Канали Nickelodeon, Heyday Films та StudioCanal створять новий телесеріал про ведмедика Паддінгтона – кумедного персонажа дитячих книжок Майкла Бонда.
Серіал, розрахований на дітей дошкільного віку, вийде на екрани вже наступного року. Над його створенням працюють Джон Фостер і Джеймс Ламонт – письменники, які писали проекти перших двох фільмів про ведмедика з Дрімучого Перу. А спродюсує фільм Девід Гейман, той самий, який працював над вищезгаданими картинами. Серіал буде повністю виконаний у 3D-графіці.
Нагадаємо, автор книжок по Паддінгтона, Майкл Бонд, помер у 2017 році. Перша книга про ведмедика вийшла у жовтні 1958 року.
Радіо Трек: НОВИНИ
Ніяка вона не Могилевська: 30 років тому співачка відмовилась від справжнього прізвища
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
Аномальний початок травня: В Україну може ввірватися арктичне повітря
Мазур чи Мосейчук: хто з цих телеведучих дійсно «керує» каналом, а хто має більший рейтинг
2 продукти, які британська принцеса обов’язково з’їдає на сніданок: сита цілий день
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415