ON-LINE

Про компроміси та «Основу» нової України говорили у Рівному (ФОТО)

вівторок, 05 березня 2019
Довірена особа кандидата в президенти Сергія Тарути розставив усі крапки над «і»

Голова політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко (на фото вгорі), довірена особа кандидата у президенти України Сергія Тарути, у Рівному зустрівся з керівниками осередків партій на Заході України.

На зустрічі з партактивом Андрій Ніколаєнко розповів про ключові принципи програми партії та визначив головні положення стратегії економічного розвитку України – Доктрину збалансованого розвитку «Україна – 2030».

У ній чітко визначені пріоритети в економіці, внутрішній та зовнішній політиці України.

Завдяки цим ініціативам Україна зможе стати країною з достойним рівнем життя, де працюватиме економіка, а люди не тікатимуть за кордон на заробітки.

Партія «Основа» дотримується трьох головних принципів — Безпека. Добробут. Культура — і працює над тим, щоб всі три складові розвивались паралельно.

Починати потрібно з безпеки, вважає Андрій Ніколаєнко:

- У нас є мирний план і ним передбачено чіткий сценарій закінчення війни. Не бувши при владі, ми цей план просували за кордоном як серед дипломатичної спільноти, так і в Україні. Щодо безпеки внутрішньої, то це продовження реформування правоохоронної та судової системи, тому що українці всередині країни почуваються в небезпеці.

Що стосується добробуту, духовні цінності — це добре, але одними лише духовними цінностями не можна людину захистити та нагодувати. Голодна людина голосує ногами і обирає заробітки за кордоном. Щоб цього уникнути, потрібно зробити так, щоб країна запрацювала. Країна запрацює – економіка України запрацює, а для цього у нас є набір конкретних механізмів.

Серед усього Андрій Ніколаєнко, як довірена особа кандидата у президенти, відповідав і на питання, що стосувались зовнішньої політики:

- Ми не розуміємо політиків, які стверджують, що треба дивитись або в Росію, або в Європу. Ми прагнемо дивитись на себе. Сьогодні усім нам варто зрозуміти, що ніхто за нас не розв'язуватиме питання війни та миру, за нас ніхто не зможе розвивати українську економіку.

Ми маємо гуртувати українців навколо ідеї економічного прагматизму та спільної національної ідеї. І це не лише українська мова та помісна церква, а насамперед потужна економіка та захист усіх українців, як тих, хто вдома, так і тих, хто є вимушеними переселенцями, а також тих, хто боронить країну на Сході. Це те, що має, об’єднавши Україну, дати можливість розвивати її.

До слова, у рівненському осередку партії «Основа», як каже її керівник Валентин Кирилюк, активно готуються до виборів:

- Ми активно працюємо і розвиваємося, і дійдемо до того, що у нас у кожному селі, у кожній ОТГ, буде достатня кількість прихильників нашої політичної сили й нашої концепції розвитку України. Відверто скажу, на Рівненщині немає негативного ставлення щодо нашого лідера – Сергія Тарути.

Після офіційної зустрічі делегація відвідала рівненське підприємство «Льонокомбінат».

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного