

Уже призначили нового керівника
Сьогодні уряд звільнив Андрія Коболєва з посади голови «Нафтогазу». Той очолював компанію останні 7 років.
Відповідне рішення прийняли під час засідання Кабміну, йдеться у повідомленні пресслужби уряду.
Раніше в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко написав листа на ім'я прем'єр-міністра, в якому запропонував звільнити не лише Коболєва, а й усіх членів наглядової ради держкомпанії.
Мовляв, компанія зазнає мільярдних збитків (у 2020-му вони склали 19 млрд грн при «запланованих» 11,5 млрд).
Роботу наглядової ради та правління «Нафтогазу» Кабмін визнав «незадовільною», тож припинив повноваження незалежних членів та представників держави у раді, а також повноваження голови правління Андрія Коболєва.
Уже з 29 квітня головою правління офіційно стане сам Юрій Вітренко.
А от обов’язки очільника Міненерго замість нього тимчасово виконуватиме заступник міністра енергетики Юрій Бойко.
Сам Коболєв заявив, що про власне звільнення дізнався з новин і «жодних заяв не писав».
За його словами, збитки пов’язані з цілою низкою кризових факторів. Зокрема, економічною кризою через пандемію і тим, що компанія перший рік працювала без свого найприбутковішого підрозділу - газотранспортної системи.
Додамо, що у березні торік Кабмін підтримав пропозицію наглядової ради «Нафтогазу» щодо продовження повноважень голови правління Андрія Коболєва ще на 4 роки.
Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Путін збирається оголосити закінчення війни
З понеділка на польському кордоні жорсткі обмеження
У мережу «злили» відео останніх хвилин життя Шатунова (ВІДЕО)
У Луцьку жінка «взула» військових на блокпості, які хотіли забрати її чоловіка до ЗСУ (ВІДЕО)
Сюрпризи – Тельцям, не дуже приємні розмови – Скорпіонам: гороскоп на 24 червня
Українцям можуть погрожувати відключенням газу, або Що означає намір «Нафтогазу» судитися через мільярдні борги
Через тиждень в Україні подорожчає газ для населення
Новий тариф на газ. У Нафтогазі пояснили, як зафіксувати ціну газу на цілий рік
«Сюрприз» до опалювального сезону: ціни на газ для населення раптово підскочили
Три варіанти оплати за газ: «Нафтогаз» назвав нові умови продажу блакитного пального
Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.
Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]
20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878