Про смерть батька повідомила донька: Деталі вибуху на городі неподалік Рівного (ФОТО)

Загинув 60-річний чоловік

Напередодні у селі Городок біля Рівного стався вибух гранати. Джерела Радіо Трек повідомили, що чоловік скоїв самогубство. Трагедія сталася напередодні ввечері. Про це ми писали тут:

У поліції надали такі деталі:

Неподалік Рівного чоловік підірвав себе гранатою: у село з'їхалися всі спецслужби

Про подію до поліції повідомила його донька, 27-річна жителька села Городок. Правоохоронці встановили, що 60-річний мешканець Рівненського району покінчив з життям, підірвавши боєприпас.

Поліцейські вибухотехнічної служби обстежили місце події та встановили, що вибухнула граната «Ф1». Фахівці вилучили її металеві уламки та скеровуватимуть на експертизу.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство із відміткою «самогубство»). Деталі трагедії та походження боєприпасу встановлюють слідчі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

Більше оголошень