«ПриватБанк» впізнаватиме клієнтів по голосу: як підключити таку функцію (ВІДЕО)

Розпізнавання голосу клієнта спрощує обслуговування за телефоном

«ПриватБанк» запустив технологію голосової біометрії для безпечного та швидкого обслуговування за телефоном клієнтської підтримки.

Як повідомила пресслужба банку, розпізнавання голосу клієнта спрощує обслуговування за телефоном без традиційних додаткових питань безпеки.

Як підключити функцію

  • Щоб скористатися новою технологією безпечного обслуговування, треба через вебверсію «Приват24» створити голосовий зліпок – запис вашого голосу.
  • Для цього авторизуйтесь й перейдіть до розділу «Профіль клієнта», виберіть опцію «Управління». Далі клацніть на вкладку «Безпека», де ви й знайдете «Голосову біометрію»
  • Надалі при кожному зверненні на гарячу лінію 3700 система швидко розпізнаватиме клієнта. 

У фінустанові наголосили, що до кінця року через систему голосової ідентифікації «ПриватБанк» планує обслуговувати понад 80% клієнтів, які зазвичай користуються послугами банку за телефоном.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень