Нанесли повні кошики поганок: як у Словаччині змагалися грибники (ФОТО)

Вони нанесли з лісу купу отруйних грибів – рідкісних і не дуже

Традиційне змагання грибників та виставка грибів, які можна знайти у Нітрянському регіоні, нещодавно відбулися у словацькому селі Малінова.

Побоювання організаторів щодо поганого грибного сезону не підтвердилися: учасники наносили аж 211 видів грибів ???? Щоправда, далеко не всі виявилися їстівними ????

Більшість грибів – або рідкісні види неїстівних грибів, або симпатичні отруйні види, чіпати які не варто.

Лише близько 10-15% зібраного врожаю вдасться з’їсти, повідомляє mukachevo.net.

Водночас організатори закликали грибників окрім збирання грибів збирати і сміття у лісі, якщо таке побачать. Ті відреагували і принесли три великих мішки з побутовими відходами.

Організатори з приємністю відзначили, що діти також брали участь у зборі грибів та відходів. Долучилися цілі сім'ї, деякі ходили до лісу по кілька разів.

Учасникам вдалося принести не тільки красиві їстівні гриби, але й неїстівні та отруйні. Серед них була смертельно отруйна зелена поганка. Відвідувачі змогли добре роздивитися її на всіх етапах розвитку, щоб добре запам'ятати, аби потім вміти розпізнати і ніколи більше не торкатися, - розповів один із членів журі.

До слова, виставка має освітню функцію - завдяки їй люди з навколишніх сіл навчилися збирати та відрізняти їстівні види грибів від неїстівних та отруйних ????

Частину зібраних на «тихому» полюванні грибів організатори переробили і приготували всілякі смачні страви. Відвідувачі заходу мали насолодитися смаженим «грибним м’ясом», грибними фрикадельками і супом із перемелених грибів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень