Принесуть багато грошей: відомо, скільки коштують старі українські 10 копійок

Можна непогано заробити

Нумізмати полюють за експонатами, цінність яких не помічають пересічні громадяни. Одними з таких є монети номіналом 10 копійок. Деякі їхні різновиди високо цінуються серед колекціонерів, а тому готові платити за них великі гроші.

Наприклад, за монету 1994 різновиду 2ГБк, за даними фахівців ресурсу «Монети-ягідки», можуть заплатити від 2 000 грн до 2 600 грн.

Такі монети можна впізнати за:

  • четвертим зерном третього колосу – воно розімкнене;
  • четвертим зерном четвертого колосу - воно стосується листа;
  • гроном №7 – хвостик не торкається ягоди;
  • гроном №3 – хвостик короткий й тонкий;
  • гуртом з великою насічкою.

Від 10 000 грн до 18 000 грн можна отримати на аукціонах за 10 копійок 1992 року різновиду 2.21ВАк.

Її відрізняють:

  • середній зуб тризуба – гострий, вузький;
  • п'яте та сьоме зерно третього колоса – замкнуте;
  • гроно №2 – у формі тупокутного трикутника;
  • гурт з великою насічкою.

За понад 1 000 грн можна продати 10 копійок 2001 року різновиду 2ИАм. Її ціна обумовлена малим тиражем – таких монет було викарбувано лише 5 000 штук.

Однак попри на це, розповідають фахівці, в обороті знайти таку монету можна. Проте якщо вона сильно пошкоджена, заплатять за неї менше.

Джерело: obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень