Прикмети, які вказують на те, що ви скоро розбагатієте

Прикмети про швидке багатство

ukr.media

Прикмети за Місяцем

Молодик — дуже важливий в енергетичному плані день. Якщо ви отримали в цей день зарплату або плату за виконану роботу, значить, в недалекому майбутньому вас чекає ще більший фінансовий приріст. 

Якщо на висхідний Місяць ви позбулися боргів, вас чекає незабаром фінансовий успіх.

Якщо ви почали якусь важливу справу на спадний Місяць, чекайте від неї великого прибутку. 

Нумерологічні прикмети

Якщо ви постійно бачите навколо число 8, значить, успіх не за горами. Вісімка в нумерології символізує матеріальну сторону життя, гроші й роботу. Слідкуйте за тим, які номери телефону вам дають ваші нові партнери по бізнесу, клієнти.

Якщо в номері є як мінімум три повторювані вісімки, це дуже добре. Це працює з номерами банківських карт, номерами машин тощо.

Те ж саме стосується числа 7. Сімка в нумерології позначає удачу. Якщо вам належить важлива зустріч, і ви також десь помітили багато йдуть поспіль сімок, це хороший знак. 

Прикмети про сновидіння

Кажуть, що якщо уві сні побачити вошей, то це до багатства, до великого прибутку. Також вважається позитивним знаком, коли людина в сновидіннях рахує гроші, знаходить скарб.

У східній культурі найголовнішою ознакою багатства, що наближається, є сон, в якому ви побачили слона, жабу, дракона або золоту рибку. Ці вигадані і реальні тварини на сході і в фен-шуй символізують фінансовий успіх.

Народні прикмети про багатство

Якщо метелик залетів в будинок, це хороша прикмета, яка говорить про те, що скоро ви отримаєте великий прибуток або успіхом увінчається тривалий проєкт. 

Якщо в розбитому яйці ви виявили два жовтки, це хороша фінансова прикмета. Дуже скоро ви отримаєте більше грошей, ніж планували.

Якщо свербить ліва долоня, це до багатства. Досі експерти не можуть прийти до єдиної думки про те, яка саме рука повинна свербіти. Деякі вважають, що абсолютно не важливо, права це чи ліва рука, важливо те, коли вона засвербіла. Якщо прямо перед отриманням грошей, то можна чекати приємних бонусів.

Джерело: ukr.media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень