Розпочали прийом заявок на отримання найвищої відзнаки Рівного

До 1 лютого прийматимуть пропозиції щодо претендентів на здобуття міської літературної премії імені Уласа Самчука

На премію щорічно висуваються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в журналах, інших друкованих виданнях, які вийшли друком протягом останніх трьох років, але не пізніш як за два місяці до їх висунення на здобуття нагороди.

Премія є персональною, присуджується авторові один раз за життя. У минулі роки її лауреатами ставали письменники Василь Басараба, Євген Шморгун та Петро Велисик.

Додамо, що міська премія імені Уласа Самчука в галузі літератури заснована на вшанування великого українського письменника Уласа Самчука і є найвищою в місті відзнакою. Вона присуджується до його дня народження (20 лютого), починаючи з 2013 року. А розмір нагороди становить 5 тисяч гривень.

Тож документи на здобуття Премії потрібно подавати в управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради до 1 лютого за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 15. Довідки за тел. 260837, 260837; email: [email protected]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень