Правових підстав для продовження мобілізації немає – Правдивець

План призову в рамках шостої хвилі мобілізації виконано на 60%, на службу будуть добирати громадян за контрактом.

Сьомої хвилі мобілзації не планують, говорить представник Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу Олександр Правдивець:

– Відповідно до Указу президента 17 серпня призов по мобілізації завершено. Тобто правових підстав для подовження його або проведення – немає. На сьогоднішній день різниця не виконання плану буде компенсуватися за рахунок прийому на військову службу за контрактом громадян.

Як відомо, шоста хвиля мобілізації, згідно з указом президента пройшла з 19 червня до 17 серпня. Водночас план призову офіцерів виконано на 80%, забезпечення ж  транспортними засобами становить лише третину від потреби. До слова, за результатами проведення мобілізації призвано 8 % добровольців та  25% тих, хто тимчасово не працює.

Водночас, Міноборони не погодило законопроект, який передбачав можливість для громадян легально відкупитись від призову та мобілізації. Адже, Конституція України передбачає, що захист Вітчизни є обов'язком кожного громадянина. Цей закон порушуватиме рівність громадян перед законом – вважають у оборонному відомстві.

Нагадаємо, з Рівненщини призвано більше 900 військовозобов’язаних, а планувалося призвати у півтора рази більше – понад 1,5 тисячі  військовозобов’язаних.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень