Правоохоронців підозрюють у підробці рішень Рівнеради

Сьогодні відбудеться засідання комісії, яка вивчає це питання

Сьогодні у Рівненському міськвиконкомі відбудеться засідання комісії, яка вивчає питання підробки чотирьох рішень Рівненської міської ради.

Нагадаємо, йдеться про рішення щодо земельних ділянок на вулиці Ярослава Гашека. Особи, підозрювані в афері, з підробними документами звернулися до реєстраційної служби і таким чином узаконили свою власність на вказані землі і навіть вже отримали свідоцтва на право власності.

Серед підозрюваних у підробці є й працівники правоохоронних органів. Справу вивчала прокуратура, було відкрите кримінальне провадження. Збиток, завданий місту, перевищує півтора мільйона гривень.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень