Право на нерухомість підтверджується лише через Інтернет

З 1 січня 2016 року під час реєстрації нерухомості свідоцтва та витяги на спеціальних бланках – не видаються. Факт володіння нерухомим майном тепер оформлюється лише в електронній формі. Докладніше розповідає  керівник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило:

Додамо, що особа, яка реєструє за собою право власності, за бажанням може замовити в реєстратора інформаційну довідку, яка коштує 35 гривень. Проте, на ній не ставлять ні офіційних печаток, ні підписів. У Міністерстві юстиції запевняють, що така довідка має унікальний код і є офіційним документом.

Зауважимо, що кожен охочий може самостійно отримати необхідну йому інформаційну довідку онлайн на сайті Міністерства юстиції України та за потреби роздрукувати. Така послуга коштуватиме близько 17 гривень.  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень