Працівники РАЕС чергуватимуть у наметі в центрі Вараша цілодобово

Вони долучилися до Всеукраїнського протесту Атомпрофспілки

РАЕС долучилася до мирної та безстрокової акції протесту.
 

Як ми повідомляли, атомники невдоволені заявами Міністра енергетики Олексія Оржеля щодо обмеження виробництва вітчизняної атомної електроенергії й вимагають його негайної відставки від голови уряду Олексія Гончарука.

У середу кілька сотень працівників РАЕС, які в цей час перебували не на робочій зміні, зібралися на мирний протест у Вараші.


На центральній площі міста виголосили підтримку загальноукраїнському протесту Атомпрофспілки, який у ці хвилини відбувається під стінами Кабінету міністрів.

Крім того, атомники просять поновити на посаді звільненого президента НАЕК «Енергоатому» Юрія Недашковського. Атомники вимагають створення окремого органу державного управління підприємствами атомного енергетично-промислового комплексу України та закликають прем’єра особисто провести нараду щодо стратегії розвитку вітчизняної атомної галузі.

Це вже другий етап безстрокової акції протесту працівників атомної енергетики та промисловості України. Перший розпочався 28 листопада під стінами Міністерства енергетики та захисту довкілля.


Крім Києва та Вараша акція одночасно проходить у всіх містах-супутниках вітчизняних АЕС. Наразі близько ста працівників Рівненської АЕС підтримують захід у столиці.


Атомпрофспілка вже звернулася з проханням про втручання та допомогу до низки впливових міжнародних енергетичних організацій та глобальних світових та європейських профспілкових об’єднань.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень