ON-LINE

«У колективі поганий настрій»: у Рівному працівники міжнародного аеропорту вийдуть на пікет

неділя, 02 грудня 2018
Питання на 2 млн гривень
Фото - РВ

Працівники Міжнародного аеропорту «Рівне» хочуть пікетувати сесію обласної ради, заплановану на 7 грудня.

Таким чином вони збираються нагадати депутатам про програму розвитку, яку обласна рада затвердила ще влітку цього року, передбачивши виділення 10 млн гривень підприємству.

Керівництво аеропорту заявляє, що має борги перед працівниками, а останні не можуть подавати документи на оформлення субсидій чи отримувати лікарняні.

Виправити патову фінансову ситуацію могли б перельоти, але від пропозицій туроператорів вимушені відмовлятись, каже директор аеропорту Ігор Насинюк:
 

- Якщо телеграм від авіакомпаній багато, то ми при цьому не можемо нічого затвердити. Не можемо вирішити питання з тим, щоб нам вже здали в експлуатацію руліжну доріжку. Як тільки погасять борги – тоді можна буде про щось говорити. А поки в мене в колективі нині інший настрій, ніхто не хоче нас чути. Якщо до нас їздять з Тернопільського та Хмельницького аеропортів, їхніх депутатів і чиновників ми консультуємо, допомагаємо їм далі розвиватися, то в той час ми на місці стоїмо. У нас все є готове, а ми не можемо дійти консенсусу з владою і вирішити, що далі робити з аеропортом.

Нагадаємо, фахівці департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації торік відмовилися приймати руліжну доріжку Міжнародного аеропорту «Рівне» в експлуатацію, бо виявили у ній суттєві недоліки після реконструкції. Нині у цій справі розбирається поліція.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Огородінчук

    В районі автовокзалу у Рівному знайдено паспорт, виданий на прізвище Огородінчук Юрій....
  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного