Працівників ТЦК не мобілізують до бойових бригад: чому так відбувається ?

Пояснення майора

Працівники ТЦК та СП, тобто цивільні особи, які працюють у більшості військових частин, не можуть бути переведені до бойових бригад, адже не є військовими. 20% персоналу ТЦК та СП — цивільні особи, більшість з них жінки — не військовослужбовці, а працівники ЗСУ.

Втім, на сьогодні майже 70% військовослужбовців ТЦК та СП, які є підрозділом ЗСУ, вже мають бойовий досвід.

Про це сказав начальник групи комунікацій Полтавського обласного ТЦК майор Роман Істомін в інтерв’ю «Фактам».

- Військовослужбовців-жінок це поки що також не стосується, якщо тільки вони не виявлять бажання перевестися до бойового підрозділу.

 

В Україні наразі немає примусової мобілізації осіб жіночої статі і, відповідно, станом на тепер не ставиться питання стосовно переведення військовослужбовиць з ТЦК до бойових бригад, — сказав Істомін.

Він також зауважив, що називати військовослужбовців ТЦК працівниками неправильно.

- І вже зовсім неправильно казати «мобілізація працівників ТЦК», що також можна зустріти в медіа. Адже переведення військових і мобілізація цивільних — це абсолютно різні процеси!

 

Водночас мобілізувати військовослужбовців ТЦК неможливо— вони вже мобілізовані або служать за контрактом, — сказав Істомін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень