Пожартували однолітки? У дівчинки на Рівненщині викрали велосипед

Але знайшли буквально за лічені хвилини  

У 10-річної дівчинки на Дубенщині викрали велосипед. Дитина у селі Коритне колишнього Радивилівського району разом із подругою поїхали кататись на двоколісних.

Залишивши свій транспорт неподалік річки в селі Острів, пішли прогулятися. Коли через годину повернулися — на місці лежав лише один велосипед. Схвильована дівчинка одразу зателефонувала татові, який своєю чергою звернувся до поліцейського офіцера громади.

Правоохоронці з батьком дитини розшукали велосипед у чагарниках — орієнтовно за 300 метрів від місця, де вона його залишила. Тато малолітньої вважає, що над дівчатами могли пожартувати однолітки, тому відмовився від написання заяви до поліції.

Поліцейські наголошують: не залишайте своє майно без нагляду, аби не стати жертвою зловмисників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень