Поїхав на заробітки та зник: поліція розшукує 44-річного мешканця Рівненщини

Вже декілька місяців не виходить на зв'язок із рідними

Поліція розшукує 44-річного жителя Рівненського району Андрія Дивика.

Відомо, що чоловік ще на початку вересня поїхав на заробітки до Києва. Втім, через декілька тижнів перестав виходити на зв'язок із рідними. Телефон чоловіка вимкнений, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

Зріст чоловіка 175 см, він худорлявої тілобудови та має темне волосся.

Якщо ви маєте будь-яку інформацію щодо місця перебування розшукуваного, повідомте про це за номерами телефонів: 067-495-29-59, (0362)26-48-92  або 102.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень