Повстання машин: у Британії з роботи втік пилосос

Втікача розшукали

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Робот-пилосос працював у готелі у Кембриджі. Працівники сповістили у соцмережах про несподіване зникнення пристрою.

За їх словами, пилосос не зупинився біля порогу, як інші його автономні товариші, вибрався з готелю та поїхав у невідомому напрямку назустріч свободі.

Менеджер, що просив у твіттері повернути втікача, зазначив, що без спеціальної зарядної станції, сумісної з пристроєм, пилосос все одно довго не працюватиме і тому навряд чи встигне захопити світ та знищити людство; крім того, через це від нього не буде ніякої користі у господарстві. Тому, хто знайде робота, готель пообіцяв видати безкоштовний напій зі свого бару.

Днем пізніше втікача знайшов у кущах неподалік співробітник готелю. Бунтар поїхав, судячи з усього, недалеко. Після цього його помили та повернули на роботу.

У соцмережах, де деякі користувачі вирішили, що пилосос, ймовірно, вже завів сім’ю та отримав престижну посаду в іншій компанії, новину про його знахідку прийняли з часткою розчарування. Втім, для багатьох цей робот, безсумнівно, назавжди залишиться героєм, який «зламав клітку».

Джерело: Mezha

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень