Повстання машин: у Британії з роботи втік пилосос

Втікача розшукали

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Робот-пилосос працював у готелі у Кембриджі. Працівники сповістили у соцмережах про несподіване зникнення пристрою.

За їх словами, пилосос не зупинився біля порогу, як інші його автономні товариші, вибрався з готелю та поїхав у невідомому напрямку назустріч свободі.

Менеджер, що просив у твіттері повернути втікача, зазначив, що без спеціальної зарядної станції, сумісної з пристроєм, пилосос все одно довго не працюватиме і тому навряд чи встигне захопити світ та знищити людство; крім того, через це від нього не буде ніякої користі у господарстві. Тому, хто знайде робота, готель пообіцяв видати безкоштовний напій зі свого бару.

Днем пізніше втікача знайшов у кущах неподалік співробітник готелю. Бунтар поїхав, судячи з усього, недалеко. Після цього його помили та повернули на роботу.

У соцмережах, де деякі користувачі вирішили, що пилосос, ймовірно, вже завів сім’ю та отримав престижну посаду в іншій компанії, новину про його знахідку прийняли з часткою розчарування. Втім, для багатьох цей робот, безсумнівно, назавжди залишиться героєм, який «зламав клітку».

Джерело: Mezha

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень