Повістка з бонусом: військовозобов’язані через це охоче приходять в ТЦК

Законодавчі неточності, що можуть призвести до кримінального правопорушення

Військовозобов'язані, які й досі не уточнили свої дані у ТЦК, отримують повістку з бонусом. Це виклик у колишній військкомат та одразу виклик про розгляд адміністративної справи за порушення воєнного обліку.

Умовно уточнити дані в ТЦК військовозобов'язаний має 8 червня, а у разі неявки з'явитися на розгляд адміністративної справи про порушення 11 червня. Виходить, якщо з’явитися вчасно до військкомату, то справу не відкриють.

 

Якщо ж не прийти у ТЦК за повісткою у зазначену дату, то через три дні проти такого правопорушника розглянуть адмінматеріали та притягнуть його до відповідальності. Штраф за неприбуття до військкомату становитиме 5100 грн.

Обидва документи можуть надіслати як рекомендованим листом, так і просто покласти до поштової скриньки.

Ця схема притягнення громадян до відповідальності має законодавчі неточності, адже порушено послідовність запрошення та розгляду справи.

 

Суд у цих справах буде на боці громадян, а не ТЦК. Ця процедура була введена виключно з метою психологічного тиску на призовників, не більше, - каже адвокат Роман Симутін.

Виходить, якщо не скасувати постанову ТЦК про штраф і сплатити її, це означатиме, що людина визнає свою провину та погоджується з правомірністю притягнення до відповідальності. У такому випадку далі загрожує кримінальне провадження, підозра та розшук, зазначає адвокат. 

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень