Повертати надлишки субсидії чи пільг не треба

Оновлювати документи доведеться дещо згодом

У населених пунктах де тривають активні бойові дії та не працюють соцслужби, державні виплати продовжать нараховувати без переоформлення документів.

Крім цього, зазначають у Міністерстві соціальної політики України, зайві суми державної соціальної допомоги та пільг, які виплачуються під час воєнного стану, не потрібно буде повертати.

Йдеться про випадки, коли змінюються розмір доходу або інші обставини (наприклад, від’їзд членів сім’ї), що могло б призвести до зменшення раніше призначених розмірів соціальної допомоги, пільг та субсидій.

Проведення перерахунку та повернення відповідних виплат після припинення терміну дії воєнного стану рішенням уряду не передбачено, – повідомляє пресслужба міністерства.

Після закінчення воєнного стану одержувачі державної допомоги та пільг мають протягом одного місяця оновити документи. Це необхідно для того, щоб надалі отримувати допомогу та пільги.

Джерело: На пенсії 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень