Потужне обладнання та сучасне відділення: в Березному триває капітальний ремонт районної лікарні

Наразі заклад вже отримав 32-х зрізовий комп’ютерний томограф, вартістю майже 12 млн грн

В Березному триває капітальний ремонт приймального відділення районної лікарні. Питання ходу реконструкції обговорили під час наради у Рівненській ОДА.

Як повідомила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, вже через декілька місяців в Березнівській ЦРЛ з’явиться не просто сучасне медичне відділення, але й потужне обладнання для порятунку хворих.

Перша черга реконструкції приймального відділення вже завершилася. Наразі в заклад вже отримав 32-зрізовий комп’ютерний томограф, вартістю майже 12 млн грн.

 

Після виділення коштів із обласного та міського бюджету ми зможемо продовжити добудову приміщення, - повідомила Людмила Шатковська.

Окрім комп’ютерного томографа, в Березнівській ЦРЛ встановлять нові УЗД-апарат вартістю майже 2 млн грн, а також рентген-апарат ціною у 5 млн грн.

Присутній на нараді міський голова Березного Руслан Пилипчук зазначив, що таке обладнання для лікарні вкрай необхідне, адже мова йде про життя і здоров'я пацієнтів, а тому місто готове долучитися до співфінансування.

На нараді домовилися, що вже завтра голова Рівненської РДА Олександр Коваль, міський голова Березного, спільно з підрядником оглянуть об’єкт та визначать першочергові роботи.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень