![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Наразі заклад вже отримав 32-х зрізовий комп’ютерний томограф, вартістю майже 12 млн грн
В Березному триває капітальний ремонт приймального відділення районної лікарні. Питання ходу реконструкції обговорили під час наради у Рівненській ОДА.
Як повідомила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, вже через декілька місяців в Березнівській ЦРЛ з’явиться не просто сучасне медичне відділення, але й потужне обладнання для порятунку хворих.
Перша черга реконструкції приймального відділення вже завершилася. Наразі в заклад вже отримав 32-зрізовий комп’ютерний томограф, вартістю майже 12 млн грн.
Після виділення коштів із обласного та міського бюджету ми зможемо продовжити добудову приміщення, - повідомила Людмила Шатковська.
Окрім комп’ютерного томографа, в Березнівській ЦРЛ встановлять нові УЗД-апарат вартістю майже 2 млн грн, а також рентген-апарат ціною у 5 млн грн.
Присутній на нараді міський голова Березного Руслан Пилипчук зазначив, що таке обладнання для лікарні вкрай необхідне, адже мова йде про життя і здоров'я пацієнтів, а тому місто готове долучитися до співфінансування.
На нараді домовилися, що вже завтра голова Рівненської РДА Олександр Коваль, міський голова Березного, спільно з підрядником оглянуть об’єкт та визначать першочергові роботи.
Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК