Потужна IT-компанія запрацює на Рівненщині, аби заплатити за відновлення Харківщини 

Релокація бізнесу передбачає переїзд самого підприємства, а от податки сплачуватимуть за місце реєстрації 

Фото - Israel Andrade / Unsplash
Фото - Israel Andrade / Unsplash

На Рівненщину переїжджає IT-компанія з Харківщини із двома сотнями працівників. При цьому компанія сплачуватиме податки за місцем реєстрації, зазначив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль в інтерв'ю Суспільному. 

- Є компанія з Харківщини де 200 людей працюють, вони переїжджають на Рівненщину. Буквально в суботу з представниками компанії зустрічався, мусимо забезпечити їм умови.

 

Наша задача – допомогти розгорнути діяльність тим підприємствам, які приїдуть до нас. Але дуже важливо проявити загальнодержавну стратегію, щоб ПДФО ці підприємства платили в ті території, з яких вони виїхали.

 

Тому що Чернігівській, Сумській, Харківській областям сплата ПДФО в рази критичніша, ніж для Рівненщини, – повідомив Віталій Коваль.

За інформацією ОВА,

Станом на кінець квітня на Рівненщині запрацювали 15 підприємств, переміщених з регіонів бойових дій або наближених до них.

 

Ще 155 подали заявки на участь у державній програмі з релокації бізнесу.

Третина релокованих на Рівненщину підприємств представляють харчову промисловість, деревообробку та виробництво меблів, ІТ-технології.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень