Два тижні — вирішальні, або Не факт, що карантин закінчиться 11 травня

Все залежить від кількості хворих на початку травня

Карантин в Україні продовжили до 11 травня включно. Таке рішення ухвалив кабмін.

Якщо до цього часу не буде різкого зростання кількості хворих на коронавірус, то з 12 травня карантинні заходи послаблять.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко. Зокрема, можливе відновлення роботи закладів торгівлі, сфери послуг і відвідувань невеликими групами людей парків та музеїв.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко

Однак Ігор Тимошенко зауважив, що в ОДА чекають на роз’яснення з уряду про особливості послаблення карантину. Адже сьогоднішнє повідомлення ще не означає, що одразу 11 травня карантин буде знятий.

Пік захворювання на COVID-19 прогнозують на 3-8 травня.

 

Після цього має пройти ще 10 днів, протягом яких не буде значного спалаху інфікування, або спостерігатиметься позитивна динаміка.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень