

Це майже 200 000 грн
Заступник директора коледжу, якого нещодавно спіймали на отриманні хабаря у Рівному, знайшов майже 200 тисяч грн застави, аби вийти на волю.
Нагадаємо, посадовця навчального закладу спіймали на гарячому, коли він отримав 3 тисячі доларів за від абітурієнта.
За це освітянин обіцяв допомогти військовозобов’язаному уникнути мобілізації, повідомили у прокуратурі області.
Чоловіку повідомили про підозру і відправили у СІЗО на 60 днів. Щоб не бути на час слідства за ґратами, він вніс заставу.
Радіо Трек: НОВИНИ
5 сигналів від ангела-охоронця, які попереджають про небезпеку: народні прикмети
Новий календар ПЦУ: на які дати перенесли головні свята у жовтні-листопаді ?
Про це мовчать всі грибники: у яких місцях найкраще шукати білі гриби?
Найкращі стимулятори росту герані: Що зробити, аби рослина цвіла аж до Нового року
Багатство за датою народження: як перевірити, чи судилося вам стати багатим?
За рівненську землю беруть мільйонні хабарі: доведено нардепом Гуньком (ВІДЕО)
Іронія долі: Суддя з Рівненщини потрапив на лаву підсудних
На виїзді з Рівного спіймали водія вантажівки, який перевозив деревину без документів
Відбирав у солдатів бойові доплати: судитимуть командира з Одещини
На півночі Рівненщини п’яний водій буса спробував відкупитися від поліції (ФОТО)
У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте
06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841
Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.